ÜRÜN DETAYLARI

ÖZELLİKLER

EN81-1/2 + A3 ve EMC test raporlu.
Türkçe, İngilizce, Rusça, Fransızca, Bulgarca, Lehçe
Kuyu içinde veya kuyu dışında
4 m/s'ye kadar
8 asansöre kadar
24 durak

Ek özellikler
MLINT65 kartı ilavesi ile çağrı girişleri ve durak kapasitesi artırılabilir. Kısa devre korumalı, her durak için istenilen kod ayarlanabilen display çıkışları. Extra çıkışların binari/gray kod veya gong çıkışı olarak seçilebilmesi. Bu çıkışlar tüm dış tesisattaki LCD ekranları besleyebilir. Elektronik olarak fazlar, faz sırası ve PTC (Motor sıcaklığı) kontrolü, bu kontrollerle ilgili oluşan hataların LCD ekranda gösterilmesi, bu fonksiyonların parametre seçimi ile devre dışı bırakılabilmesi, faz seviye hassasiyetinin ayarlanabilmesi. Dahili otomatik kapı kartı, otomatik kapıların çalışmaları ile ilgili ayarlanabilen süreler, ayrı ayrı her kat için kapı tipi seçimi ve hangi katta hangi kapının açılacağının (her ikisi de aynı anda açılabilir) ayarlanabilmesi.

Notice: Undefined variable: _SESSION in D:\vhosts\hasasansor.com.tr\http\inc\footer.php on line 5 Notice: Undefined variable: _SESSION in D:\vhosts\hasasansor.com.tr\http\inc\footer.php on line 16

Bize Ulaşın

Has Asansör Hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak istiyorsanız lütfen aşağıdaki formu doldurun.

Has Asansör, sitede yüklediği tüm görselleri ve bilgileri istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir.Bu sebeple oluşacak sorunlardan firmamız sorumlu değildir.